Партнерам - WONDER

Wonder

Найкраще рішення для бізнесу
Заробляйте з нами, приймаючи участь в партнерській програмі!

Співпрацювати з WONDER LLC можна не лише в якості дистриб’ютора, а і через партнерську програму, що дасть вам змогу розвивати сільське господарство та заробляти разом з нами.

Ми розглядаємо у якості партнерів всіх – від студентів до власників бізнесу. Якщо ви вважаєте, що ця партнерська програма не для вас, залишайте ваші контакти і ми підберемо оптимальний формат, який влаштує і вас, і нас.

Зацікавились?
Тоді заповнюйте форму нижче, і ми зв’яжемось з вами у найближчий час!

Ми прагнемо стати брендом №1 серед добрив у світі.

Це означає, що на кожному столі на цій планеті повинен бути принаймні один продукт, вирощений у WONDER. Ми в WONDER впевнені, що ми не самотні в нашому прагненні досягти цієї мети. Станьте нашим партнером, і ми разом виконаємо цю місію!

Що ми пропонуємо для наших партнерів
ВИСОКОЯКІСНИЙ ПРОДУКТ

Ми створили високоякісний продукт, який відповідає найжорстокішим вимогам щодо якості добрив в світі. З Wonder LLC ви отримуєте у своє розпорядження високоякісні добрива, що закриють потребу у мікро та макроелементах та збільшать врожай в рази. Формули Wonder LLC розроблені за сучасними технологіями для збалансованого харчування рослин та націлені лише на якісний результат.

БЕЗКОШТОВНА
АГРОНОМІЧНА ПІДТРИМКА

Для отримання максимально ефективного результату команда висококваліфікованих агрономів допоможе розробити схеми живлення, індивідуально під ваші географічні та кліматичні умови.

Агросупровід наших спеціалістів передбачає: розрахунок дозування добрив та схему їх внесення, надання інформації про нашу продукцію, її агрохімічні властивості та результати досліджень.

МАРКЕТИНГОВА ПІДТРИМКА

Ми в WONDER впевнені, що однієї високої якості товару недостатньо для того, щоб досягти успіху у споживача. Саме тому Компанія WONDER проводить активну маркетингову політику, важливим напрямом якої є комплексна рекламно-інформаційна підтримка компаній, які співпрацюють із WONDER LLC.

Ми високо цінуємо наших Партнерів, пропонуємо кожному адресний підхід та допомагаємо масштабувати та розвивати свій бізнес разом з нами.

WONDER веде маркетингову підтримку своїх клієнтів усіх рівнів, незалежно від географічного розташування чи розміру компанії партнера.

СВОЄЧАСНА ДОСТАВКА

Незалежно від того в якій точці планети ви знаходитесь, ми знайдемо спосіб доставити продукцію WONDER LLC до вас. Завдяки партнерству з найкращими компаніями-перевізниками світу ми маємо можливості доставки на пряму від виробництва.

WONDER
МОЖЕ ТАК
РІДКІ
ДОБРИВА

12 000 ТОНН/РІК

МАЙБУТНІ ПОДІЇ.

11-14/09.2022

EXHIBITION
SAHARA EXHIBITION

Egypt International Exhibition Center - Каїр

17-19/09.2022

EXHIBITION
ARGUS FERTILIZER EUROPE CONFERENCE

Мадрид, Испания

2023

EXHIBITION
EXPOAGRO 2023

Буеносайрес, Аргентина

10-11/01.2023

EXHIBITION
LAMMA SHOW & LAMMA365

Birmingham, Британия

17-19/01.2023

EXHIBITION
SIVAL ANGERS

Анжерс, Франція

17-19/01.2023

EXHIBITION
AGDAYS 2023

Манитоба, Канада

03-05/05.2023

EXHIBITION
FRUIT & VEG PROFESSIONAL SHOW

Rimini. Италия

УНІКАЛЬНА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ПАРТНЕРІВ:

Для вашої зручності ми розробили платформу, в якій зручно реєструвати потенційних клієнтів.

Під час реєстрації потенційного клієнта через платформу, Wonder підтверджує партнеру, що потенційного клієнта наразі немає в базі постачальника.

При реєстрації ліда Партнер зобов’язаний надати повну інформацію про ліда (включаючи контактні дані особи, яка приймає рішення).

Перейти на портал

Час діяти