Агрономічна підтримка Wonder LLC - WONDER
/28 Листопада 2022

Агрономічна підтримка Wonder LLC

Хто ви за професією? Яку освіту ви отримували?

Цікавий факт, що не завжди спеціалісти та менеджери, що працюють в агросфері мають агрономічну освіту! Найпопулярніші напрями для студентів в останні роки – це програмування, маркетинг,  туризм, сфера послуг та інші професії, про які ще не знали наші бабусі та дідусі коли вибирали професію майбутнього для себе. 

Можемо припустити, що якщо ви читаєте цю статтю, то маєте відношення до сільського господарства, і не з пліток розумієте яке велике значення має професія агронома. Нажаль зараз вона не користується великим попитом, через активний процес діджиталізації в світі, але ми знаємо що саме від знань агронома залежить якість та кількість отриманного врожаю.

Окрім цього не варто забувати про постійний процес глобалізації, що впливає на якість отримання інформації.
Глобалізація – це перетворення світової економіки в єдиний ринок товарів, послуг, капіталів, робочої сили та знань, а також постійний та  поступовий розвиток інтернаціоналізації. Наявність на глобальному ринку великої та різноманітної кількості товарів та послуг, які можна придбати за конкурентну ціну з будь якого куточку нашої планети. Але іноді цей процес відбувається надто стрімко, і суспільство стикається з проблемою недостатньої кількості інформації, або не зрозумілістю дананих про використання того чи іншого продукту, що дають виробники.

Якщо це стосується аграрної сфери, та товарів що потребує фермер при вирощуванні тієї чи іншої культури, то багато хто з них не має достатньої кількості знань для правильного використання добрив, засобів захисту, ад’ювантів тощо. Навіть більше – не завжди людина яка керує господарстовм чи має власні землі, розуміється на деталях та специфіці вирощування культур. На теренах світового ринку є дуже багато різних добрив, які можуть допомогти забезпечити рослини елементами живлення. Але так як, не кожен має освіту аби зрозуміти данний напрямок, то люди стикаються з багатьма проблемами, на які дуже важко знайти рішення.

Ми у компанії Wonder розуміємо, що сільське господарство дуже ризикований бізнес. Виробникам потрібно прикласти багато зусиль, щоб правильно здійснити технологічні операції для мінімізації негативних впливів на майбутній врожай. Окрім цього на нього може вплинути багато факторів: глобальне потепління, засухи, повені та інші погодні умови, що вже не залежать від людини.  Тому маємо за мету допомогти сільгоспвиробникам скоротити ці ризики, та посприяти вирощенню високоякісного врожаю.

Розуміючи важливість професії агровиробника та знаючи що у світі є велка кількість культур зі своєю спицифікою вирощування, ми розробили свою лінійку добрив яка допоможе виростити будь яку культуру та запровадили безкоштовну послугу “Агрономічна підтримка”.

Цю сервісну підтримку, ми створили, насамперед для досягнення нашої найголовнішої мети – зменшити рівень голоду в світі. Адже населення на нашій планеті росте з неймовірною швидкістю, а потреба їжі є базовою для кожної людини. Окрім цього ця послуга розроблена для консультації фермерів зі всього світу, аби допомогти їм одержувати стабільно високі урожаї.
Для отримання максимально ефективного результату команда висококваліфікованих агрономів надасть консультацію з таких питань:

Агросупровід наших спеціалістів передбачає:

  • Консультацію з харчування сільськогосподарських культур
  • Підбір норм та доз внесення основних мінеральних добрив та добрив позакореневого підживлення
  • Рекомендації щодо вдосконалення технологій вирощування сільськогосподарських культур
  • Розробка індивідуальних технологічних схем вирощування культур з урахуванням ґрунтів, сівозміни, сортів/гібридів тощо індивідуально під ваші географічні та кліматичні умови.
  • Розрахунок дозування добрив та схему їх внесення,
  • Надання інформації про нашу продукцію, її агрохімічні властивості та результати досліджень

Тож якщо у Вас виникають питання щодо харчування рослин під час вирощування, ми готові надати якісну та корисну інформація,
необхідну в даний час і протягом періоду вирощування вашим культурам.

Для отримання консультації Вам потрібно зателефонувати:
+380636261565 або написати лист на емейл agronomist@wonder-corporation.com

Агрономи-експерти Wonder LLC із задоволенням нададуть Вам безкоштовну консультацію 24/7 з усіх питань, що вас цікавлять, незалежно від того, в якій точці світу Ви знаходитесь.


*більш детальну інформацію, щодо отримання та використання даної послуги ви можете отримати у свого менеджера Wonder, або за телефоном: +38 067 0000 304.

супутні новини

Цікавлять умови співпраці

Замовте зворотній зв’язок і наші менеджери зв’яжуться з вами в найближчий час!

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК