Маркетингова підтримка - WONDER
/28 Листопада 2022

Маркетингова підтримка

В умовах значної конкуренції на світових ринках та прискорення темпів розвитку людства, навіть найінноваційніша продукція що може забезпечити конкурентні переваги для підприємства, не буде сприйнята сучасним ринком без впровадження якісних рекламних кампаній.

Навіть найякісніша та найпотрібніша продукція, повинна бути забезпечена якісною та своєчасною маркетинговою підтримкою. Без впровадження рекламних заходів успішний розвиток підприємства та його представників в наш час є практично неможливим. Адже конкурентні компанії постійно випускають та пропонують нові або вдосконалені продукти й послуги для досягнення провідних позицій на ринку та залучення більшої кількості споживачів. На фоні яких може загубитись будь який товар. Тому визначення особливостей маркетингової підтримки інноваційних товарів набуває особливої актуальності для будь якої компанії.

Виходячи з вищесказаного – мало хто може заперечити важливість маркетингу в сучасному світі. Грамотна маркетингова стратегія – одна з основ успішного розвитку бізнесу. Запуск, розвиток і підтримка маркетингової кампанії забирають багато часу і зусиль, вимагають знання цільової аудиторії та маркетингових трендів. Окрім того – при організації процесу маркетингової підтримки необхідно враховувати фактори зовнішнього середовища, зокрема, соціально-економічні та національно-культурні умови, де функціонує підприємство та планує реалізовувати інноваційні товари та послуги.

Маркетингова підтримка складається з елементів: комплексного аналізу ринку; розроблення маркетингової стратегії; товарної політики; цінової політики; збутової політики; просування товарів на нові ринки; контроль діяльності маркетингових служб. Всі ці процеси мають не аби яку вагу при представлені продукції на сучасному ринку, але нажаль не всі організації мають висококваліфікованих маркетингових спеціалістів для впровадження всіх маркетингових активностей. Виходячи з цього наша компанія запровадила напрямок, що доможе реалізувати наші добрива у вашому регіоні. 

 Ми в WONDER впевнені, що однієї високої якості товару недостатньо для того, щоб досягти успіху у споживача. Саме тому Компанія WONDER проводить активну маркетингову політику, важливим напрямом якої є комплексна рекламно-інформаційна підтримка компаній, які співпрацюють із WONDER LLC.

Ми високо цінуємо наших Партнерів, пропонуємо кожному адресний підхід та допомагаємо масштабувати та розвивати свій бізнес разом з нами.

WONDER веде маркетингову підтримку своїх клієнтів усіх рівнів, незалежно від географічного розташування чи розміру компанії партнера.

Ми допомагаємо нашим партнерам займати провідні та стійкі позиції шляхом ефективної співпраці в єдиному бренд-просторі.

Для досягнення цих цілей наша компанія завжди готова надати:

 • Рекламно-інформаційні матеріали для виробників та кінцевих споживачів (технічні каталоги, плакати для технологів, брошури, листівки, буклети)
 • Рекламні плакати для офісів продажу
 • Інструкції з транспортування, зберігання та використання добрив.
 • Рекламні відеоролики про продукцію та компанію.
 • Фотографії, інформаційні тексти про продукцію та компанію для розміщення в каталогах, буклетах та інтернет-порталах наших клієнтів.
 • Проведення спільних заходів: партнерські конференції, круглі столи, презентації, пресконференції.
 • Підготовка спільних рекламних макетів для друкованих ЗМІ, зовнішньої реклами (банери, білборди, розтяжки, транспорт тощо) та банерної реклами в інтернеті.
 • Спільна участь у регіональних виставках.
 • Проведення рекламних кампаній\акцій спільно з партнером (телебачення, радіо, преса, зовнішня реклама та ін.)
 • Надання POS матеріалів: іміджеві плакати, наклейки, сувенірна продукція з логотипом компанії, дизайн-макети для зовнішньої реклами
 • Розміщення інформації про партнерів із зазначенням офіційного статусу партнера на сайті компанії, сертифікати офіційного партнера.
 • Розміщення інформації про партнера в іміджевих та аналітичних статтях для публікації у профільних друкованих виданнях та електронних ЗМІ

Співпрацюючи з Wonder ви маєте можливість отримати якісні маркетингові послуги шляхом кешбеку від купленого вами товару.
Тож запрошуємо до співпраці!


*більш детальну інформацію, щодо отримання та використання даної послуги ви можете отримати у свого менеджера Wonder, або за телефоном: +38 067 0000 304.

супутні новини

Цікавлять умови співпраці

Замовте зворотній зв’язок і наші менеджери зв’яжуться з вами в найближчий час!

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК