Сертифікація WONDER LLC - WONDER
/03 Жовтня 2022

Сертифікація WONDER LLC

Сертифікація Wonder LLC

Працюючи в агросфері ми відчуваємо відповідальність за кожного хто користується та споживає їжу вирощену за допомогою наших добрив.

Система сертифікації ISO давно всесвітньо відома, тож її називають синонімом гарантії високої якості.
ISO – це міжнародна організація що розробляє стандарти, які гарантують, що продукти та послуги є безпечними, надійними та високоякісними, а виробничі процеси базуються на найбільш ефективному використанні ресурсів з найменшим впливом на навколишнє середовище.


Ми у Wonder усвідомлюємо всю відповідальність, яка лежить на наших плечах. Бо питання забезпечення людства продуктами харчування нині стоїть надзвичайно гостро.

 

Чому стандарти ISO важливі для споживачів? Перш за все, наявність чинного в компанії сертифіката ISO дає впевненість у безпеці продукції, яку купує споживач. Ці загальноприйняті норми визначають виробничі характеристики та стандарти, за якими повинні виготовлятися товари та надаватись послуги. Завдяки стандартизації споживач може бути впевнений у належній якості продукції та послуг.

 

По-друге, в розробці стандартів беруть участь не тільки виробники продукції та постачальники послуг, а й організації споживачів з різних країн. Це означає, що продукція та послуги сертифікованих компаній повністю відповідають усім вимогам споживачів. Усі стандарти ISO мають власне маркування, яке вказує на сферу застосування. Цифри перед двокрапкою в назві стандарту вказують на те, до чого відноситься конкретний стандарт (якість, екологія тощо), а цифри після неї вказують рік затвердження стандарту.

 

У свою чергу існує понад 15 000 міжнародних стандартів. Цей фактор сприяє сумісності процесу технології та виробництва. Стандарти ISO допомагають оцінити якість виробництва продукції, а також якість і адекватність менеджменту в кожній галузі окремо. Це сприяє розвитку спеціалізації виробництва, комплексної механізації та автоматизації. За допомогою ринку спостерігається адекватність і ефективність існуючих стандартів і потреба в нових стандартах. Від стандартів ISO залежить прогрес у виробництві, розвиток ділового та споживчого сегментів, зростання економічних факторів. В багатьох країнах стандарти ISO асоціюються з державними органами регулювання якості та розвитку економічного ринку, вони називаються національними стандартами ДСТУ ISO, які перебрали на себе функції міжнародних стандартів ISO. Усі дані, такі як рік затвердження та номер стандарту, однакові для ДСТУ та ISO.

Сертифікат міжнародної аудиторської компанії (акредитованого органу сертифікації) засвідчує, що власник цього сертифіката пройшов навчання, склав іспит і отримав сучасні навички розробки, реалізації та управління проектами в компаніях.

Компанія Wonder LLC має два с затверджених види ISO – це  ​​ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015


ISO 9001:2015 Сертифікат ISO 9001:2015 (ДСТУ ISO 9001:2015) – підтверджує, що система управління якістю підприємства відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001. Що відповідає за контроль якості критичних моментів виробництва продукції або надання послуг. До таких моментів, зазвичай, відносять наступні етапи: приймання сировини, відвантаження на склад готової продукції, контроль якості, безпечність на виробництві, порядок надання послуг.
 В Україні діє версія ДСТУ ISO 9001:2015, яка є ідентичним перекладом міжнародного стандарту ISO 9001:2015 (ступінь ідентичності – IDT).

Цей стандарт заснований на низці принципів менеджменту якості, таких як сильна клієнтоорієнтованість, мотивація та залученість керівництва, процесний підхід та постійне вдосконалення. Ці елементи докладніше пояснюються в принципах менеджменту якості ISO. Застосування ISO 9001 допомагає гарантувати, що замовники стабільно отримують якісну продукцію та послуги, що, у свою чергу, є дуже вигідним для бізнесу.

ISO 14001:2015 Сертифікат ISO 14001:2015 (ДСТУ ISO 14001:2015) – підтверджує, що підприємство виконує весь комплекс вимог щодо екологічного менеджменту у відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO 14001.

 

У цьому документі розглядаються постійні зміни в екологічній обстановці та порушується питання про важливість підтримки балансу з інтересами соціально-економічного характеру. В Україні діє версія ДСТУ ISO 14001:2015, яка є ідентичним перекладом міжнародного стандарту ISO 14001:2015 (ступінь ідентичності – IDT).


Не секрет, що діяльність багатьох компаній згубно впливає на стан довкілля. У результаті планета потерпає від токсичних відходів, викидів шкідливих хімічних речовин, засмічення води. Зникають рослини і тварини, а людей атакують нові хвороби та віруси. Саме тому сьогодення вимагає від компаній контролювати свій вплив на навколишнє середовище. З цією метою був впроваджений стандарт ISO 14001 «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосовування», головною метою якого є мінімізація шкідливого впливу виробничої діяльності підприємства на довкілля. Розробка системи екологічного менеджменту – важливий етап розвитку будь-якого підприємства, а отримання сертифікату ISO 14001 – підтвердження відповідності вимогам стандарту на міжнародному рівні.

 
Отримання Wonder LLC сертифікатів ISO ​​ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015 свідчить про те, що ми обрали правильний шлях – шлях турботи про безпеку та здоров’я людей, які обирають нашу продукцію.

супутні товари

Wonder Aqua Stick
  • Форма: Концентрат емульсії
  • Пакування:
90%

етоксилат ізодециловий спирт

(альфа-ізодецил-омега-гідроксиполі (оксиетилен))

Ваш майбутній врожай у цій упаковці!

Wonder Aqua True Cover
  • Форма: Рідка
  • Пакування:
100

Модифікований поліефір трисилоксан 100

Ваш майбутній врожай у цій упаковці!

Wonder Aqua Regular pH
  • Форма: Рідка
  • Пакування:
100%

Азото- та фосфоровмісні з'єднання

Ваш майбутній врожай у цій упаковці!

супутні новини

Цікавлять умови співпраці

Замовте зворотній зв’язок і наші менеджери зв’яжуться з вами в найближчий час!

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК